S nogometnih terena

Lipik i Dobrovac na gostovanjima remizirali

11.10.2021. 11:55 | 310 pregleda | Sport

Compas

U sklopu 8. kola Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod-Požega, momčad NK Lipik 1925 u nedjelju je gostovala u Sikirevcima. Uz puno nadigravanja, u konačnici su obje ekipe odigrale dobar nogomet pa je podjela bodova bila i najrealniji ishod utakmice, odnosno rezultat 1:1. Prvotno je za Sikirevce u 20. minuti iz kaznenog udarca zgoditak postigao Valentin Šunić, a dvanaest minuta kasnije do izjednačenja je došlo pogotkom Dominika Marjanovića, igrača NK Lipik 1925.

Dan ranije, pakrački Hajduk je na svojem terenu rezultatom 3:1 pobijedio Mladost iz Sibinja.

U 8. kolu 1. ŽNL NK Dobrovac i NK Graničar u Zagrađu su podijelili bodove (2:2). Domaća momčad je odlično započela utakmicu i već u 17 sekundi došla do vodstva, međutim do kraja prvog poluvremena Dobrovčani su golovima Popovića i Derenja okrenuli rezultat u svoju korist. U drugo poluvrijeme domaći su krenuli nešto odlučnije pa je su kraju izjednačili rezultat.

Croatia iz Donje Obriježi na gostovanju u Kaptolu izgubila je 2:0 od vodeće momčadi prvenstva.

U 3. ŽNL Jug BBŽ predviđena utakmica između Jovače iz Marinog Sela i NK Vihor iz Kapelice je otkazana.