Lipik slavio u derbiju kola

13.05.2019. 09:46 | 675 pregleda | Sport

Compas

1. ŽNL

Nogometaši Lipika u subotu su pred 200-tinjak gledatelja dočekali glavnog pretedenta za naslov Bsk Buk. Već u 4. minuti gosti su poveli, a u posljednjoj minuti prvoga dijela Oršić zabija gol za 1-1, a u istoj minuti Lipik ostaje sa igračem manje radi crvenog kartona Alviža. U drugom poluvremenu ponovio se isti scenarij s početka prvoga, već u drugoj minuti nastavka gosti odlaze na 2-1 i činilo se da će bodovi otići u Buk. Ipak, požrtvovnom igrom s igračem manje domaći nogometaši izjednačavaju na 2-2 golom Osmanovića, a u posljednjoj minuti utakmice Miladinović pretrčava cijelu obranu gostiju i daje odličnu loptu za Jiraseka koji matira Bošnjaka za erupciju oduševljenja kako na terenu tako i na tribinama. FOTOGALERIJA

2. ŽNL

Dobrovac je u Brodskom Drenovcu odigrao remi. Nakon vodstva golom Šulca iz slobodnog udarca, u drugom poluvremenu domaći izjednačavaju za konačan ishod 1-1.

Croatia iz Donje Obriježi slavila je na svom terenu protiv Slavena 6-1 (3 Giacometti, 2 Bahnik, 1 Jozipović).

Dobrovac je i dalje na prvom mjestu sa istim brojem bodova kao i Sloga iz Trenkova.

3. ŽNL

Jovača je u veoma zanimljivoj utakmici odigrala 4-4 sa Bsk-om iz Biškupaca. Golove su postigli Kristijan Kovačević 2, Antonio Hrabušicki i Miroslav Mioković.

Slavonija je poražena od Eminovaca 1-2 (Relota 11m), a Dinamo iz Badljevine s 6-0 u Lipi.

U susretu 23. kola MŽNL Slavonije i Baranje pakrački Hajduk je u gostovanju kod Šokadije u Babinoj Gredi poražen s visokih 4:1, a jedini je pogodak za gostujući Hajduk postigao Grafina.