Medianno
STRELIČARSKI KLUB „KUNA“ PAKRAC

Odličan nastup Kuna u Novom Marofu!

27.01.2020. 13:09 | 280 pregleda | Sport

U nedjelju, 26. siječnja 2020. godine, u organizaciji SK Grebengradski streličari, u Sportskoj dvorani Novi Marof, održan je dvoranski turnir WA Star 2x18 m na kojem su vrlo uspješno nastupili streličari Streličarskog kluba „Kuna“ Pakrac. Pakrački streličari redovno nastupaju na natjecanjima dvoranskog i otvorenog tipa na kojima ostvaruju vrlo dobre rezultate što je bio slučaj i ovaj put.

Tomislav Ević

MAJSTOROVIĆ Anastazija; Zakrivljeni luk - Djevojčice do 14 godina, s ispucanih 378 krugova, osvojila je 2. mjesto.

TURKOVIĆ Karlo; Instinktivni luk - Kadeti , s ispucanih 305 krugova, osvojio je 2. mjesto.

KRUŠIĆ Igor; Dugi luk - Seniori , s ispucanih 549 krugova, osvojio je 1. mjesto (od 8 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

MAROŠEVIĆ Dario; Dugi luk - Seniori , s ispucanih 531 krugova, osvojio je 2. mjesto (od 8 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

NEMET Tomislav Instinktivni luk - Seniori a ispucanih 469 krugova, osvojio je 5. mjesto (od 7 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

PETROVIĆ Zoran Goli luk - Veterani, s 475 ispucanim krugovima, osvojio je 1. mjesto (od 4 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

ŠEBIĆ Josip Goli luk - Seniori, s 520 ispucanih krugova, osvojio je 1. mjesto (od 16 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

izvor: Streličarski Klub "Kuna" Pakrac